26 Ekim 2010 Salı

ESRAR KEŞ SÖZLERİ SADECE BURADA 2010 -2011 SÖZLERİ

Uyandığım sabah seninle, sensiz kalacağımın korkularıyla yeniden derin uykulara dalmayı isteyeceğimi bilmeni isterim...ey yalnızlık!... Öylesine kanıksadım ve öylesine alıştı ki varlığına her yerim…anlatamam!... Sanki müzmin bir tiryakin oldu yüreğim, gözlerim sanki esrarkeş alışkanlığıyla özümsemeye başladı seni. Sen olmadan yapabilmem, hattâ yaşayabilmem çok zorlaştı dersem, inan yalan değil… Geldiğim zaman yalnız…kalacağım zaman yalnız…sana katlanmam ve dayanmam o bakımdan çok mühim. İlk başlarda çok zorlandım doğrusu, aldıktan sonra seninle olmanın lezzetini, vazgeçilmezliğinin ibresi çok yükseldi bende.

Seni öylesine benimsedi ki benliğim, yerine hiç kimseyi koymak istemem ve düşünmem!... Beni kuşatan gizemli görüntülerine öylesine bağlandım ki, seni izbelerin esrarlı hazinesi, aydınlık kimsesizliğin afili elması olarak görmekteyim.

Ey yalnızlık!... yalnız olmadığımı bile bile kapıldığım hayali yok etme ve tüketme içimde biriken hasreti... Çünkü sensiz çekmem mümkün değil gurbetti...

1 yorum:

  1. Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz, her şey olur da şu kalbim, bir tek sensiz olamaz.

    YanıtlaSil